top of page

LEKCJA GOLFA Z PRO

LEKCJE INDYWIDUALNE 

​Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z golfem? Umów się na lekcje indywidualne z trenerem. Na pierwszych lekcjach poznasz podstawy reguł i techniki gry w golfa. Spodobało Ci się i chciałbyś nauczyć się więcej? Zapraszamy do zrobienia kursu na Zieloną Kartę – czyli prawa jazdy golfisty. Karta ta umożliwia graczom wejście na większość pól golfowych na całym świecie. Jeżeli chcesz zarezerwować termin na lekcje, zadzwoń do naszego trenera.

Masz ochotę zagrać, ale nie udało Ci się namówić kolegi lub koleżanki? Nie martw się! U nas na pewno znajdziesz partnera do gry. Golf to sport niezwykle towarzyski i okazja do poznania ciekawych osób. Najważniejsze to zrobić ten pierwszy krok i umówić się na lekcje!

LEKCJE GRUPOWE 

​Lekcje grupowe są wspaniałym rozwiązaniem dla rodzin lub przyjaciół, którzy chcieliby wspólnie spróbować swoich sił na polu golfowym. Jest to atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Golf to idealny połączenie aktywnego wypoczynku i świetnej zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeżeli interesują Cię lekcje grupowe zadzwoń bezpośrednio do naszego trenera i umów się na spotkanie.

AKADEMIA 

GOLFA

AKADEMIA GOLFA 

Pole golfowe jest idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Gra na polu z trenerem uatrakcyjni każde spotkanie biznesowe czy rodzinne. Golf coraz częściej staje się motywem przewodnim eventów czy wyjazdów firmowych. Cieszy się dużą popularnością, ze względu na jego potencjał do zacieśniania i budowania relacji biznesowych.

Przykładowe elementy Akademii Golfa:

Ćwiczenia uderzeń na Driving Range i Putting Green

 

Poznanie podstawowych reguł gry

​Wycieczka po polu golfowym

Konkursy

Lunch w restauracji Hole In One

Jeżeli interesuje Cię organizacja imprezy firmowej na polu golfowym zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie pomożemy w realizacji Twoich pomysłów i sugestii. 

golf-83869_1920.jpg
Zielona Karta

Zielona Karta Polskiego Związku Golfa – podstawowy dokument każdego golfisty. Upoważnia do gry na większości pól golfowych w Polsce i na świecie.

KURS NA ZIELONĄ KARTĘ

Przeznaczony jest dla osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z golfem i poznać podstawowe tajniki gry. Kurs składa się z 10 godzin (5 spotkań po 2 godziny) i zakończony jest egzaminem. Spotkania odbywają się w dogodnych terminach, uzgodnionych z trenerem. Kurs może być przeprowadzany indywidualnie lub grupowo.

Egzamin składa się z dwóch części: teorii oraz praktyki. Dokładny zakres szkoleniowy, który powinien być zrealizowany podczas kursu na Zieloną Kartę oraz listę wymagań egzaminacyjnych można znaleźć tutaj.

TRENERZY

MICHAŁ PISKORZ

 

Head Pro klubu golfowego Tatfort.  Fully Qualified Golf Professional. Członek PGA Polska, należące do Confederation of Professional Golf.  W 2005 roku PGA nadało mu tytuł Trainee of The Year. W 2015 roku w Amsterdamie uzyskał pierwszy stopień Titleist Performance Institute Certification. W roku 2019 roku w Oceanside CA uzyskał jako pierwszy Polak 3 stopień prestiżowej certyfikacji Titleist Performance Institut - Golf.

Jego największą pasją jest pomoc zawodnikom w uzyskaniu większej przyjemności z gry. 

Jego gracze zdobywali przeróżne tytuły:  Międzynarodowego Mistrza Polski Brutto, Luxemburg Amateur Champion, Mistrza Polski Juniorów Netto, SPAR Club Champion, Tatfort Club Champion, Sierra Club Champion, WAGC (Polish edition) Champion i wiele innych.  Doprowadził już wielu graczy do jednocyfrowego HCP.

Podczas lekcji skupia się na tym aby swing dopasować do możliwości fizycznych zawodnika a nie na odwrót. Pracuje z  wieloma pomocami naukowymi i analizatorami, między innymi: FlightScope, V1, BLAST, BotiTrak.

KRZYSZTOF NOWAK 

Asystent Head Pro Tatfort Golf Club.  

Trener golfa PGA Polska, Polskiej Akademii Kultury i Sportu Certyfikowany Fitter Golf Lab oraz True Certified.

Swoją karierę trenerską zaczynałem w Trzaskowo Golf Club w Poznaniu. Doświadczenie pogłębiam podczas szkoleń w akademii MPGC.

Przez ostatnie lata wyszkoliłem zawodników wygrywających Polskie finały zawodów takich jak WAGC , Polish Classic i Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Lubię prace z młodymi zawodnikami. Przywiązuje wagę nie tylko do techniki gry , ale patrzę na zawodnika kompleksowo.

KONTAKT

KRZYSZTOF NOWAK  |  ASYSTENT HEAD PRO TATFORT GOLF CLUB

tel. 601 249 843

email: krzysztof@tatfort.pl

bottom of page