Turniej Klubowy

21 października na polu golfowym Tatfort odbył się jesienny Turniej Klubowy.

Turniej w kategorii brutto wygrał Marian Wlizło z wynikiem 74 uderzeń. Pierwsze miejsce netto zajął Andrzej Mierzejewski pokonując Janusza Marzyglińskiego oraz Aleksandra Ćwika.

Turniej o kryształowy kij

7 października na polu golfowym Tatfort odbył się cykliczny turniej o Kryształowy Kij. W turnieju wzięło udział aż 40 zawodników.

Turniej w kategorii brutto wygrał Piotr Słojewski z wynikiem 71 uderzeń. Drugie miejsce zajął Wojciech Muzalewski. Trzecie miejsce brutto wywalczył Marek Aszendorf.

W kategorii netto najlepszy okazał się Jarosław Zieliński. Na miejscu drugim znalazł się Grzegorz Sołtan, a na pozycji trzeciej uplasował się Andrzej Mierzejewski.

Longest drive: Filip Hunger

Nearest to the pin: Tomasz Grzelak

7/10/2018

Goldenmark Trophy

30 września na polu golfowym w Toruniu odbył się cykliczny turniej Goldenmark Trophy. W turnieju wzięło udział aż 46 zawodników. Niestety nikomu nie udało się zdobyć nagrody specjalnej za zagranie Hole in One jaką było czterdzieści tysięcy złotych w srebrze ufundowane przez Mennicę Wrocławską.

Walka na podium była bardzo wyrównana i rozstrzygnięta została dwiema dogrywkami. Turniej w kategorii brutto ostetcznie wygrał Piotr Słojewski z wynikiem 70 uderzeń. Drugie miejsce zajął Filip Płaszczykowski. Trzecie miejsce brutto po dogrywce wywalczył Marek Bożic, ogrywając Henryka Rapcę.

W kategorii netto bezkonkurencyjnie najlepszy był Aleksander Ćwik. Na miejscu drugim znalazł się Marek Chwiejczak, a tuż za nim na pozycji trzeciej uplasował się Tomasz Pasek.

Longest Drive: Filip Płaszczykowski

Nearest to the pin: Andrzej Gordon