Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Golfie pod patronatem Marszałka Piotra Całbeckiego

3 i 4 listopada odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod patronatem Marszałka Piotra Całbeckiego. Były to jedne z najważniejszych zawodów w sezonie golfowym Tatfort. Stawka była bardzo wysoka - można było zdobyć Złote Członkostwo Tatfort Golf Club oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez BOGIgolf.

Po pierwszym dniu Mistrzostw prowadził Filip Płaszczykowski z wynikiem 68 uderzeń. Na pierwszej pozycji netto uplasował się Tomasz Grzelak.

Mistrzem Województwa ostatecznie został Filip Płaszczykowski, uzyskując po drugim dniu łączny wynik 133 uderzeń. Pokonał Mateusza Papużyńskiego z ilością 151 uderzeń oraz Marka Bożica - 152 uderzenia.

W klasyfikacji netto Złote Członkostwo i tytuł Mistrza Województwa wywalczył Marcin Dąbek. II miejsce zdobył Dariusz Żyliński a na III miejscu uplasowała się Iwona Kosakowska, która okazała się być także najlepszą kobietą Mistrzostw. Wyniki z turnieju można zobaczyć na stronie PZG tutaj.

Nagrody specjalne otrzymali:

Nearest to the pin: Dariusz Żyliński

Longest Drive: Flip Płaszczykowski

Zdjęcia z turnieju można zobaczyć tutaj.

Podczas oficjalnego zakończenia Mistrzostw zostały także wręczone nagrody za Ligę Golfa EFPP sponsorowanej przez Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym.

Złote Członkostwa wywalczyli: Mateusz Papużyński w kategorii brutto oraz Eugeniusz Haładuda w klasyfikacji netto.

II miejsce w kategorii brutto zajął Uwe Baus pokonując Henryka Rapcę na miejscu III.

II miejsce w kategorii netto wywalczył Tomasz Wnuk. III miejsce netto zajął Maksymilian Chachaj.

Dziękujemy za udział w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Lidze EFPP i gratulujemy wygranym!