Alior Bank Private Banking Championship

W niedzielę 23 września 2018 odbył się cykliczny turniej Alior Bank Private Banking Championship, sponsorowany przez Alior Bank oraz Franklin Templeton Investments.

Po rozegraniu 18 dołków w klasyfikacji brutto dwóch zawodników osiągnęło wynik 73 uderzeń. Do wyłonienia pierwszego miejsca potrzebna była dogrywka, w której zwyciężył Maksymilian Chachaj. Na drugiej pozycji uplasował się Filip Płaszczykowski. Trzecie miejsce brutto wywalczył Łukasz Skudlarski.

W klasyfikacji netto zwyciężył Marian Wlizło. Na drugiej pozycji znalazł się Andrzej Gordon, a na pozycji trzeciej Czesław Romankiewicz.

W konkursie longest drive zwyciężył Marcin Dąbek. Najbliżej dołka znalazł się Rony Johansson.

Zapraszamy do naszej galerii, żeby zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.